Sysel

Václav Kulich – Sysel
vedoucí smečky vlčat

Členem našeho skautského střediska jsem od roku 2002, kdy jsem jako malé vlče nastoupil do naší smečky. Prošel jsem vlčáckou smečkou, skautským oddílem, na chvilku přičichl k práci vedoucího ve skautském oddílu, vedl roverský kmen, ale především jsem se v roce 2009 přidal k vedení vlčat, kde jsem také zakořenil 🙂 Za těch mnoho let u vlčat jsem párkrát vystřídal roli vedoucí a zástupce vedoucího oddílu – momentálně oddíl vedu a spolu se Studánkou vedeme družinu Vlků.

Skautsky aktivní nejsem jen v našem středisku – dříve jsem se také podílel na organizaci celostátního roverského setkání Obrok 2019 nebo se zúčastnil celosvětového skautského Jamboree v Západní Virginii. V současné době působím jako instruktor na čekatelských kurzech ČLK Nitro a okresním ČK Cukrák.

Pracuji jako učitel angličtiny, němčiny a zeměpisu na druhém stupni zbraslavské základky, kde jsem také třídním úžasných osmáků, a dodělávám si magisterské studium na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.