Sysel

Václav Kulich – Sysel
Zástupce vůdce smečky vlčat

Členem našeho skautského střediska jsem od roku 2002, kdy jsem jako malé vlče nastoupil do naší smečky. Prošel jsem vlčáckou smečkou, skautským oddílem, na chvilku přičichl k práci vedoucího ve skautském oddílu, vedl roverský kmen, ale především jsem se v roce 2009 přidal k vedení vlčat, kde jsem také zakořenil 🙂 Od roku 2015 jsem byl vůdcem smečky, v letech 2014 – 2018 jsem vedl družinu Vlků, jejíž vedení po mně převzala Studánka. Vedení smečky jsem v červnu 2019 předal Petrovi. V loňském skautském roce jsem se podílel na organizaci Obroku 2019 a v létě strávil skvělé dva týdny na celosvětovém skautském Jamboree v Západní Virgnii.

Studuji němčinu na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a pracuji ve velké vzdělávací společnosti jako asistent akadamického oddělení. V září 2019 odjíždím na jednosemestrální studijní pobyt do Drážďan.