5.4.2022

Bazar skautského vybavení

Máte doma něco, z čeho už kluci vyrostli a přitom by to ještě mohlo posloužit dalším dětem v našem oddíle? Starší skautský kroj, krojové či oddílové tričko, nepoužívaný batoh, ešus, karimatku?

Rádi bychom takové věci nabídli dalším rodičům, kteří třeba nechtějí či nemohou kupovat všechny věci nové. Zvlášť skautský kroj nebývá úplně levný a určitě by se lépe vyjímal na někom dalším, než aby se třeba jen válel někomu na půdě 😉

Jak funguje bazar skautského vybavení?

• Zkontaktujte prosím některého vedoucího a domluvte se společně na možnosti donesení do klubovny, příp. vyzvednutí.
  • Dohodněte si cenu, za kterou byste věc chtěli nabídnout. Je možné samozřejmě danou věc poskytnout i darem.
  • My vaši věc vystavíme zde na stránkách, případně nabídneme vytipovaným rodičům vlčat.
  • Pokud předáme věc, za kterou byla požadována nějaká cena, poté předáme peníze původnímu majiteli.
  • Nabízené vybavení bude primárně určené rodičům či dětem našeho oddílu, případně skautům nebo obecně prospěšnému účelu. Rozhodně neposlouží k žádnému obchodování nebo podnikatelským účelům 😉
  • Skautské středisko ani my vedoucí si žádné peníze z této aktivity nenecháme, snažíme se jen pomoci dětem či rodičům k dostání se k nepoužívanému skautskému vybavení.

Aktuální nabídka

V tuto chvíli připravujeme …