6.9.2020

Vyzvedávání dětí u Prádelny

Prosíme rodiče, kteří přivážejí a odvážejí děti autem o respektování jediné dovolené cesty až ke klubovně (viz mapa níže). Jeďte v těchto místech pomalu a opatrně. Zároveň upozorňujeme, že na vyznačeném místě (P) je pouze několik parkovacích míst a je vhodné, aby byly využívány v odůvodněných případech (například dálkově dojíždějící, špatné počasí, prvňáci). Čas ukáže, jak budou tato místa využívaná. Pro ostatní uvádíme také vytipovaná místa (V), kde je možné na chvíli zastavit autem a vypustit odtud syna bezpečně na schůzku nebo si jej tady po schůzce vyzvednout (když k vám na toto místo dojde). Můžete si samozřejmě vybrat své vlastní. Pro děti, které chodí do klubovny a z klubovny pěšky, se nabízí dostatek vhodných cest, kterými neprojíždějí automobily.

Důrazně žádáme rodiče, aby neprojížděli ulicí U Prádelny (ulice před klubovnou), kolem které se zejména v začátcích a koncích schůzek budou pohybovat děti.

Zároveň prosím neporušujte zákazy vjezdu v ostatních ulicích vyznačených na mapě křížky.

Cesta autem až ke klubovně (zelená šipka a P na mapě):

Zespodu ulicí Boženy Stárkové a dále ulicí k Interně. Po levé straně je pak několik parkovacích míst. V ulici Boženy Stárkové je zároveň často možné zaparkovat a dojít pěšky.

Tipy na „K+R“ parkoviště pro rychlé a bezpečné vypuštění dětí ke klubovně (modrá V značení)

Jednosměrná ulice Zvonařská je vhodná pro krátkodobé zaparkování autem v ulici poblíž křižovatky s ulicí Žofie Podlipské, kluci pak jednoduše projdou ulicí Žofie Podlipské a následně skrze schody v parku Belveder rovnou ke klubovně. Cesta nahoru po schodech pro ně bude pravidelným tréninkem 😉

Ze shora je možné přijít také ulicí V Bílce, teoreticky by se dalo autem na chvíli zastavit před Bílkou. Doporučujeme domluvit dětem, aby tuto cestu nesjížděli na koloběžkách (kopec je prudký) a v zimě spíše volili jinou cestu (kvůli náledí!).

Zaparkovat se většinou dá i v ulici Boženy Stárkové a kluci pak mohou dojít zbytek cesty pěšky (ideálně se vyhnout ulici K Interně a pokračovat pěšky ulicí Boženy Stárkové)

Zespodu z ulice Žitavského se rovněž dají vlčata vypustit, dojdou ulicí U Klubovny přes ulici Boženy Stárkové, pokračovat opět raději ulicí Boženy Stárkové, kde je předpoklad pohybu menšího množství aut.