Studánka

Olga Marsínová – Studánka
vedoucí družiny Vlků

Do skauta jsem vstoupila v roce 1991. Když jsem byla starší, začala jsem se věnovat roverům a ti mne přivedli k vlčatům. Na přípravě vlčáckých akcí jsem se podílela společně s Martinem, Pavlem a Mrožem. Posléze jsem vlčata také vedla. Vlčata jsem pak předala Čingymu a Marcelovi. Vždycky jsem zůstávala v kontaktu s lidmi, kteří se dál věnovali skautingu ve zbraslavském středisku. Jen jsem si udělala pauzu na svoji rodinu. Mám manžela a dvě děti, Honzíka a Julinku, kteří také chodí k vlčatům. Poslední 3 roky jsem se byla podívat na vlčácko-světlušáckém táboře a po tomto posledním, kde jsem strávila týden, mne Sysel oslovil, zda bych mu nechtěla pomáhat s družinou Vlků. Tak jsem se aktivně vrátila k práci s vlčaty.