22.5.2021

Cestovatel – 8 – Můj tip na výlet

Úkoly ke splnění:

• Vyberu si místo, kam bych rád vyrazil s rodinou na výlet a po poradě s rodiči jej (společně s nimi nebo sám) naplánuji a zúčastním se jej.
  • Doporučím výlet ostatním členům družiny a sepíši o něm nejdůležitější informace (na papír nebo v počítači) tak, aby podle mého doporučení mohli na výlet vyrazit i ostatní (kde se místo nachází, jak se tam dostat, co je tam zajímavého, co se mi nejvíc líbilo). Místo dokumentu lze použít i video.

Jak na to?

Vytvoř text (ručně nebo na počítači) s nápadem na výlet, kde je něco zajímavého (vyhlídka, kopec, rozhledna, zřícenina) Výlet naplánuj pro svoji rodinu.

Tipy na výlety pak budou k dispozici jako nápady na výlety i pro ostatní, jako třeba tyto nápady na výlety od Studánky, které najdeš na těchto odkazech:

Jak nahlásit výzvu?

Pošli nám svůj text k výletu nebo ho dones na schůzku. Rodiče nám poté potvrdí, že jsi výlet opravdu zrealizoval.