30.1.2021

Čtenář – 9 – Čtu Světýlko

Úkoly ke splnění

• Vyberu z posledních dvou Světýlek zajímavý článek, který doporučím vlčatům. Vysvětlím jim, proč by si ho měli přečíst.

Jak na to?

Doufáme, že jsi pravidelný čtenář skautského časopisu pro Vlčata a Světlušky, který se jmenuje Světýlko a měl by ti každé 2 měsíce přijít do schránky. Pokud ti Světýlko nechodí, tak kontaktuj vedoucí.

Nezapomeň, že časopis Světýlko můžeš najít i na internetu na stránkách https://casopisy.skaut.cz/svetylko/

Z posledních dvou čísel Světýlka vyber jeden článek, který tě zaujal. Na schůzce pak řekni ostatním vlčatům, o jaký článek šlo, kde ho najdeme, proč se ti článek líbil a proč bys ho doporučil ostatním vlčatům, aby si ho také přečetla.

Místo povídání můžeš doporučení sepsat na papír či na počítači a poslat vedoucímu.

Jak nahlásit splněnou výzvu?

• Domluv se s vedoucím, kdy můžeš o článku povědět vlčatům nebo pošli svůj výtvor vedoucímu.

Doporučení od vlčat

Světýlko – únor 2021- str.16 Doporučuji přečíst, abyste si dávali pozor na počítači, aby na váš počítač neskočil počítačový virus.

Světýlko prosinec 2020 – str.12,13 – Doporučuji dětem, kteří chtějí plnit a plní vlčka kuchaře, protože by se mohli inspirovat.