5.2.2023

Deskovkář 2 – Hodně her

Úkoly ke splnění:

• Napíšu si seznam všech společenských, deskových a karetních her, u kterých znám pravidla a umím tyto hry hrát.
  • V seznamu mám alespoň 2x více her, než kolik mi je let. Ty hry, které mám doma, podtrhnu.
  • U každé hry si napíšu, kolik hráčů ji může hrát a oznámkuji, jak se mi hra líbí či nelíbí.

Jak na to?

Přemýšlej, které všechny společenské, deskové a karetní hry už umíš hrát. Mohou to být i hry, které znáš ze školy, ze skauta, od kamarádů i ty, které máš samozřejmě doma. Nezapomeň i na jednoduché klasiky jako jsou piškvorky, prší, dámu, větší bere. To vše se počítá.

Na papír nebo v počítači si napiš všechny takové hry. Pokud je ti třeba 8 let, měl by tvůj seznam obsahovat alespoň 16 her.

Ke hře nezapomeň uvést, pro kolik je hráčů, a oznámkovat (třeba jako ve škole nebo podle počtu bodů), jak se ti která hra líbí. Označ také hry, které máš doma.

Tvůj seznam pak dones ukázat vedoucímu třeba na schůzce 😉